İngilizleri nefret sardı: Ruslar casus gönderecek


Bu haber 2017-10-12 eklenmiş ve 29 kez görüntülenmiştir.

Dünya Kupası Elemeleri F Grubunu yenilgisiz lider tamamlayan ve Rusya'da yapılacak turnuvaya katılma hakkı elde eden İngiltere'de, Rusya'nın casusluk faaliyetleriyle takım bilgilerini elde edeceği iddiası ortaya atıldı.

İngiliz Daily Star'da bulunan habere tarafından; Dünya Kupasına katılma hakkı elde eden İngiltere'nin ekip bilgileri Rus casuslar göre çalınabilir. Haberde, "İngiltere bunun için Rusya'ya özel bir gözcülük yapma birimi gönderme kararı aldı." ifadelerine yer verildi.

"BİR FUTBOL TAKIMI GÖNDERSENİZ DAHA İYİ OLUR"

İngiltere'deki Rus Başkonsolosluğu ise bu iddiaya anında karşılık verdi ve "Bir futbol takımı gönderseniz daha iyi olur" cevabını verdi.

Hatırlanacağı üzere Rusya'yla ilgili son casusluk iddiası Amerikan seçimlerinde ortaya çıkmış ve Rusya'nın Donald Trump'ın kazandığı seçimleri casusluk faaliyetleriyle manipüle ettiği bahis edilmişti.

(Fanatik)

ETİKETLER : haber İngiliz Basını Ruslar Milli Takımımızın Bilgileri İçin Casus Gönderecek haberler haberi haberleri HABER HABERLER Rusya Federasyonu Donald Trump Daily Star İngiltere Futbol Rusya
Diğer GÜNCEL haberleri
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
Hertur Haberler - Haber, Haberler, Son Dakika Haberleri
siteler
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA